Volejte:
Petr Nygrýn

605 466 536

SERVISNÍ PROHLÍDKY

PREVENCE PŘED NEHODAMI

AUTOSERVIS NYGRÝN zajistí odborné a pečlivé servisní prohlídky a pravidelnou údržbu automobilů všech značek. Naším cílem je udržet váš automobil ve spolehlivém provozním stavu a trvalém provozním výkonu. Veškerý servis, kontrola a výměna provozních kapalin probíhá v souladu s doporučením výrobce automobilu.

ÚDRŽBA MOTORU:
výměna motorového oleje a filtru motorového oleje, výměna vzduchového filtru a zapalovacích svíček; kontrola a výměna rozvodových řemenů.

CHLADÍCÍ SYSTÉM:
výměna chladicí kapaliny a kontrola chladicího systému včetně hadic a spojů.

BRZDNÝ SYSTÉM:
výměna brzdové kapaliny, kontrola brzdových destiček a kotoučů kotoučových brzd, kontrola brzdových vedení a přezkoušení funkce provozních a parkovacích brzd.

PALIVOVÝ SYSTÉM:
kontrola palivového systému, vedení a spojů, výměna palivového filtru.

PŘEVODOVÝ SYSTÉM:
kontrola a výměna převodového oleje, mazání diferenciálu a manžet hnacích hřídelí, kontrola hydraulické kapaliny u automatické převodovky.

ŘÍZENÍ A ZAVĚŠENÍ KOL:
kontrola řízení a zavěšení kol a také pružin a tlumičů.

V případě, že po provedení diagnostiky dojde k odhalení případných závad, předložíme návrh postupu odstranění – ať už jde o problémy s motorem, převodovkou, nápravami, brzdami, či jakékoli jiné potíže. Samozřejmostí je cenová kalkulace odstranění závady předem.